menusearch
naghsheno.net

کادر آموزشی ,

(12)
(5)
کادر آموزشی

هیاهوی دنیای مدرن امروزی و تبعات و شرایط استرس زای آن ما را بر آن داشت تا محیطی بدون تنش و آرام را برای تحصیل فرزندان سرزمینمان فراهم آوریم . دبیرستان "نقش نو" با بهره گیری از کادر جوان و خلاق، محیطی شاداب و پرانرژی، روش های نوین آموزش و پرورش و همچنین تلاش برای ایجاد انگیزه و بالابردن سطح اعتماد به نفس دانش آموزان سعی دارد نقشی نو در زندگی هر یک از فرزندان شما ایفا کند. از مهمترین اهداف آموزشی این مرکز می توان به تدریس خلاق با استفاده از فضاهای چند رسانه ای برای فهم هر چه بهتر مطالب و ساخت پایه ی علمی قوی برای دانش آموزان اشاره کرد.
 
در این راستا برگزاری کارگاه های پژوهشی در چندین رشته مختلف با عناوین رباتیک، نجوم، برنامه نویسی و طراحی صفحات وب، ریاضیات تکمیلی، شعر و ادبیات و ... با درنظر گرفتن ویژگیهای خلاقیتی و علاقمندی فرد به فرد دانش آموزان در دستور کار ماست.
 
نقش نو با شرکت در اردوهای علمی، پژوهشکده ها و همچنین استفاده از آزمایشگاه های عملی و مجازی راه را برای رسیدن به این اهداف هموار خواهد کرد. بازدید از پژوهشکده سلول های بنیادی جهت تفهیم مباحث علوم زیستی، بازدید از پژوهشکده نانو در راستای تفهیم مباحث فیزیکی، بازدید از کارخانجات تولیدات دارویی و شیمیایی برای فهم مباحث شیمی و همچنین بازدید از دانشگاهها و مراکز علمی شهر تهران جهت ساخت چشم اندازی برای آینده ی دانش آموزان در دستور کار ماست.
 
این مجموعه در نظر دارد با سرمایه گذاری بر آموزه های اخلاقی، نسلی اخلاق مدار و مسئول را پرورش دهد. حضور مشاوران دلسوز و بنام در سطح منطقه و شهر تهران جهت آگاهی دادن به اولیا دانش آموزان و همچنین مشاوره های فرد به فرد ویژه هر دانش آموز در راس امور قرار دارد.
 
همچنین دبیرستان نقش نو با ترویج فرهنگ کتاب خوانی به عنوان یک عادت همیشگی در برنامه روزانه دانش آموزان، مشارکت آنان در امور خیریه و شرکت در مراسم و مناسبت های ملی مذهبی سعی در بالابردن هوش اجتماعی دانش آموزان دارد.
 
در این راستا بازدید از کتابخانه ملی ایران، حضور در اماکن مذهبی و زیارتگاهها، برگزاری بازارچه های خیریه توسط خود دانش آموزان در محیط مدرسه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت و بازمانده از تحصیل، شرکت دادن مستقیم دانش آموزان در تصمیم گیری های کلان مدرسه و توجه به ایده های آن ها توسط تشکیل انجمن های دانش آموزی از مهمترین سرفصل های کاری ماست .
 
در پایان خاطرنشان می شویم تربیت نسلی برای آینده ی کشورمان که به دور از تنش در محیطی آرام و پرمهر به تحصیل و کسب علم و اخلاق بپردازد مهمترین هدف ما در تاسیس دبیرستان "نقش نو" بوده است .
 
 
instagram